Ubytování Bowling Restaurace


Realistický golfový trenažérAutentický golfový trenažér

Bowling sport centrum Mikulov vám umožní vyzkoušet golf, a to aniž byste museli vlastnit zelenou kartu, a navíc pěkně v suchu. Díky golfovému trenažéru si procvičíte odpaly a paty z pohodlí herny. Nemusíte nikam chodit, bát se deště a hledat golfový míček kdesi za humny. Golfový trenažér nabízí velmi autentickou hru, do které se velmi rychle vcítíte a nebude se vám chtít přestat.

 • Golf v suchu | Bowling sport centrum Mikulov

  Golf si zahrajete v suchu

 • Reálná hra | Bowling sport centrum Mikulov

  Maximálně autentická hra

 • Příjemné ceny | Bowling sport centrum Mikulov

  Velmi příjemné ceny

 • oddělené prostory | Bowling sport centrum Mikulov

  Oddělené prostory s vlastním sociálním zařízením

Pro milovníky golfu, ale i golfové začátečníky

Golf - zábava pro každého

Láká vás vyzkoušet si golf? Bowling sport centrum Mikulov vám ukáže, že se rozhodně nejedná o sport pro horních deset tisíc. Kromě bowlingu si zde totiž můžete zahrát i golf, a to díky špičkovému golfovému trenažéru.

Hra jako ve skutečnosti

Simulátor vám dopřeje vzrušení ze hry, k dispozici máte i skutečné golfové hole a míčky. Projektor vykouzlí přesně takové hřiště, na kterém byste si chtěli zahrát a pak už je vše na vás. Stačí tedy švihnout a míček poletí přesně tam, kam byste ho i na skutečném hřišti směrovali. Simulátor lze využít i coby trénink pro reálnou hru na hřišti a trénovat tak odpaly se vším všudy. Golfový simulátor ISS Ultimo XL je profesionálním zařízením, které je vhodné pro trénink, i hru, umožní vám odehrát 18 jamek. Reálná hra na hřišti pro vás pak bude mnohem snazší.

Zahrajte si v soukromí

Golfový simulátor se nachází v odděleném prostoru, kam nedohlédnou cizí oči, můžete si zde dopřát soukromí a trénovat, co to půjde. Přitom si i zde můžete dopřát nabídku místní pivnice a pizzerie. Uvidíte, že díky simulátoru zažijete radost z golfu, a to pod střechou a kdykoliv během roku.


<p><br></p>