Ubytování Bowling Restaurace


Liga RBA

Ozvěny z ligy

  • 14.3.2024

1. MaBL:  V první lize máme dohráno a tým Bad Boys obhájil prvenství. Na druhé příčce tým Figury a bronz odnáší Bastardi. Nejlepší ženou skupiny pro Jaro 2024 se stala Boženka Pankivová s průměrem 172 a nejlepším mužem Michal Tručka s průměrem 190. A ještě něco málo ze statistik hracího dne: Nejvyšší nához 4.kola si vyházel Martin Mlejnek 234, Nejvyšší průměr kola Milan Křivánek 189, nejvyšší nához družstva se podařil týmu Špekoš 618 a nejvyšší průměr Bastardům 530. S největší pravděpodobností by do závěrečných bojů o Ligový pohár měly postoupit z téhle skupiny všechny tři týmy na stupních vítězů. 


2. MaBL: Od třetího kola se nic zásadního nestalo a Sršňáci neohroženě vítězí ve své skupině s dostatečným náskokem. Za nimi na stříbrné příčce tým Ferda a na třetím místě Gumídci. Nejlepší hráčkou jarní části se stala Anička Červeňáková s průměrem 150 a nejlepším hráčem Kolja Fufalko s průměrem 199. A ještě něco málo ze statistik hracího dne: dnes vše zůstalo v rukou vítězů - nejvyšší nához 225 i průměr 194 vyházel Kolja Fufalko a u týmu nejvyšší nához 553 i průměr 514 Sršňáci. Do závěrečného boje o ligový pohár se tak probojovaly týmy Sršňáci a Ferda.


3. MaBL: Julini S tentokrát neudrželi druhou příčku a propadli se až na bramborovou pozici. Na třetím místě nakonec po těžkých bojích +-699, druhou příčku ovládla posádka z týmu Colorado a zlatý pohár nad hlavu tentokrát zvedají borci z týmu Apolináři. Nejlepší ženou skupiny se stala Míša Puzrlová s průměrem 147 a nejlepším mužem jarní části Svoboda Pavel s průměrem 176. A ještě něco málo ze statistik hracího dne: O nejvyšší nához kola 225 se postaral Honza Babica, o nejvyšší průměr kola 184 Laďa Kopeček, nejvyšší nához týmu 565 si odnáší +-699 a nejvyšší průměr týmu 488 Colorado. Do závěrečných bojů o ligový pohár, které proběhnou v pondělí 6. května od 18 h, postupují Apolináři a Colorado.  


Více informaci naleznete v kategorii Jaro 2024 


<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>