Ubytování Bowling Restaurace


Liga RBA

Ozvěny z ligy

  • 21.4.2022

1. MaBL: Ani poslední kolo nezamíchalo pořadím na stupních vítězů a nejcennější kovy si zaslouženě odnáší Bad Boys. Na druhé příčce tým Mix a bronzové medaile náleží posádce týmu Špekoš. Nejlepším hráčem soutěže se stal Martin Mlejnek s průměrem 186 a nejlepší hráčkou Boženka Pankivová s průměrem 164. A ještě něco málo ze statistik 4. hracího dne: o nejvyšší nához kola se postaral Jirka Franc 222  a nejvyšší průměr Martin Mlejnek 184. U družstva nejvyšší nához 589 i průměr 528 vyházeli Bad Boys. Už teď je jasné, že do bojů o Ligový pohár, které proběhnou 10. května, postupují z téhle skupiny hned tři týmy - první dva automaticky a třetí na průměr ze všech tří skupin. Svým průměrem se o to zasloužil tým Figury.

 

2. MaBL: A máme tu dramatické zakončení i druhé ligy. Sršňáci sice drama nezažili, protože si suverénně přišli s náskokem 22 bodů zaslouženě pro vítězství. Druhou příčku však na poslední chvíli Šnekům vyfoukl tým No a co, který nakonec utekl o pouhé 3 body. Třetí místo tedy již zmiňovaní Šneci. Nejlepším hráčem skupiny se stal Walter Paar s průměrem 184 a nejlepší hráčkou Červeňáková Anička s průměrem 158. A ještě něco málo ze statistik 4. hracího dne: nejvyšší nához si vyházel Limberk Zdeněk 206, nejvyšší průměr Fufalko Kolja 172, nejvyšší nához týmu Gumídci 531 a nejvyšší průměr týmu Sršňáci 473. 


3. MaBL: I ve čtvrtém kole si posádka z týmu +-699 udržela těsný bodový náskok, který jim nakonec zajistil titul ve skupině. O další místa se však svedl souboj do posledních chvil. Julini S nakonec neustáli druhou pozici a propadli se až na bramborové medaile. Vystřídal je však jejich bratrský tým Julini M, který v posledním kole dokázal vybojovat stříbro. Třetí místo se od třetího kola nezměnilo a bronz putuje k týmu (K)análníci. Nejlepších hráčem skupiny se stal Jirka Fabičovic s průměrem 179. A ještě něco málo ze statistik 4. hracího dne: O nejvyšší nához 235 i průměr 198 se postaral host Martin Mlejnek, nejvyšší nához týmu 578 a průměr týmu 534 Julini M. 


Boj o ligový pohár máme za sebou a nejlépe se s tím poprali borci z týmu Bad Boys, kteří bez jediné prohry získali titul a můžou slavit. Gratulujeme !!!


Více informaci naleznete v kategorii Jaro 2023.


 

celá aktualita

<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>